به طور معمول عمل کاشت مو یک عمل سرپایی ساده و بی خطر است و معمولا مراجعه کنندگان از نتیجه آن راضی خواهند بود. برای به دست آمدن نتیجه بهتر، این عمل بهتر ایت توسط چند متخصص به صورت همزمان انجام شود تا در مرحله برداشت و تهیه گرافت ها و همچنین کاشت، دقت بالا و سرعت و تراکم بیشتری حاصل شود. پرسنل ما به صورت تخصصی تمامی این مراحل را به صورت گروهی انجام داده و همچنین دسته بندی گرافت ها و آماده سازی آنها توسط چند متخصص (حدود ۵ تا ۷ نفر) به صورت همزمان زیر دستگاه میکروسکوپ، انجام میشود.

جهت پیشگیری از بروز عوارضی مانند خونریزی یا طولانی شدن روند التیام قسمت های برداشت و کاشت مو، توصیه های زیر را به دقت بررسی نمایید:

  1. در صورتی که از قرص ویتامین E یا مولتی ویتامین های حاوی ویتامین E استفاده می کنید، باید حتما از ۲ هفته قبل از عمل کاشت مو، از مصرف آنها خودداری نمایید. در صورتی که از هر گونه قرص و دارویی استفاده می‌نمایید، بهتر است کلینیک را از مصرف آن مطلع نمایید، زیرا ممکن است برای حاصل کردن بهترین نتیجه، مصرف دارو قطع شده و یا داروی دیگری جایگزین شود.
  2. از مصرف داروهایی مانند آسپرین، بروفن، ایندومتاسین، داروهای ضد انعقاد خون مثل وارفارین و هپارین (با هماهنگی پزشک معالج خود) خودداری نمایید و هرگز داروهایی مثل وارفارین و پلاویکس را بدون هماهنگی و مشورت پزشک خود قطع نکنید.
  3. از کشیدن سیگار، مصرف الکل و نوشیدنی های انرژی زا و نوشیدنی های قندی مثل نوشابه، به مدت یک هفته قبل از عمل کاشت مو خودداری نمایید.
  4. از مصرف سیر، پیاز، انار، گلپر، رازیانه، گل گاوزبان، کرفس، زنجبیل، جینکو بیلوبا، جینسینگ و چای سبز از یک روز قبل از عمل جلوگیری نمایید.
  5. قبل از مراجعه برای عمل کاشت مو، استحمام نمایید.
  6. در روز کاشت مو، صبحانه سبک میل نمایید و از نوشیدن مایعات زیاد خودداری نمایید. (توجه نمایید در صورتی که آزمایش خون را در محل کلینیک انجام می‌دهید، به صورت ناشتا تشریف بیاورید و از خوردن صبحانه خودداری نمایید، صبحانه به صورت مفید و کامل در محل کلینیک، پس از انجام آزمایش های مربوطه، توسط کلینیک ارائه می‌گردد).
  7. قبل از شروع کاشت مو، تمامی زیورآلات (انگشتر، گردنبند، النگو، گوشواره و ساعت) خود را در آورید.
  8. به همراه داشتن اتومبیل در هنگام مراجعه به کلینیک توصیه نمی‌گردد زیرا در حین عمل کاشت مو، داروهای بی حسی تزریق میگردد و ممکن است باعث مشکل در هنگام رانندگی شما گردد.
  9. در روز مراجعه برای عمل، لباس و پیراهن دکمه دار بپوشید و از پوشیدن لباس های یقه بسته مانند پلور خودداری نمایید تا در زمان پوشیدن لباس بعد از عمل کاشت، هیچ فشار یا ساییدگی بین لباس و پانسمان سر شما رخ ندهد.